Середа, 17.07.2019, 14:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Таврійський державний агротехнологічний університет

Наше опитування
Чи подобається вчитися у коледжі?
Всього відповідей: 1158
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЦК МОРЕУ АПК

Склад Циклової комісії 
Монтаж обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК
 

Назаренко

Марина Олександрівна

голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії

 

Довгопола

Світлана Олексіївна

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Сакун

Валентина Степанівна

відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Миронець

Сергій Дорофійович

заступник директора з навчальної роботи, спеціаліст вищої категорії

 

Кидалов Юрій Владиславович

спеціаліст І категорії

Залеський Андрій Васильович

спеціаліст

Циклова комісія професійної підготовки «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі» бере свій початок у далекому 1973 році, коли у Технікумі гідромеліорації і механізації сільського господарства відкривається спеціальність «Експлуатація автоматичних пристроїв водогосподарських систем».

Викладачами даної спеціальності стали інженери-електрики з великим виробничим стажем (Шиян Аркадій Іванович, Гордієнко Віктор Леонідович, Сірік Іван Миколайович, Горелкін Геннадій Іванович, Сакун Валентина Степанівна, Воробієнко Григорій Іванович, Сіциліцина Наталія Володимирівна, Івановський Леонід Павлович). Надалі колектив циклової комісії постійно оновлювався.

З 1990 по 1996 роки циклову комісію поповнили фахівці, такі як Дубініна Світлана Вікторівна, Синявська Валентина Матвіївна, Нікітіна Олександра Василівна, Миронець Сергій Дорофійович. З 2001 по 2006 роки - Кидалов Юрій Владиславович, Назаренко Марина Олександрівна, Довгопола Світлана Олексіївна, Діденко Олександр Володимирович.

Колектив циклової комісії електротехнічних дисциплін з 1973 по 2001 рік очолювала Сакун Валентина Степанівна (відмінник освіти України). У подальшому  циклову комісію очолювала Нікітіна Олександра Василівна. На сьогоднішній день головою циклової комісії Миронець Сергій Дорофійович.

В складі циклової комісії зараз 8 викладачів і майстер виробничого навчання, в тому числі чотири викладача з вищою категорією, один методист, старший викладач.

Головною своєю метою викладачі комісії вважають підвищення успішності студентів та поліпшення якості підготовки спеціалістів, здатних у нових соціально-економічних умовах вирішувати складні питання господарювання.

Досягнення цієї мети можливе лише при комплексному підході, що включає навчальну роботу, вдосконалення навчально-матеріальної бази коледжу та бази практики, методичну та організаційну роботу кожного викладача та циклової комісії в цілому. Навчальну роботу організовано з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання та спрямовано на поліпшення успішності студентів. Цьому сприяє застосування творчих методів і прийомів роботи, зокрема принципів дискусійності, проблемності, модульного рейтингового  навчання тощо.

Особливе місце у вивченні і поширенні передового педагогічного досвіду займають відкриті навчальні заняття та позакласні заходи. В рамках щорічного плану роботи циклової комісії відбуваються науково-практичні конференції, брейн-ринги. Традиційним став конкурс «Кращий за професією».

Значне місце у роботі викладачів циклової комісії займає розвиток навчально-матеріальної бази. Ефективне викладання будь-якої навчальної дисципліни не можливе без застосування наукових приладів, демонстрацій різних дослідів та проведення лабораторних і практичних занять у спеціально обладнаних приміщеннях, кабінетах і лабораторіях. Основна увага при цьому зосереджена на розв’язанні таких питань: оснащеність кабінетів і лабораторій у відповідності з переліком типового обладнання, виконання комплексу методичного забезпечення навчальної дисципліни, виконання правил техніки безпеки під час проведення практичних і лабораторних занять, наявність методичного пакету для самостійної роботи студентів та контролю знань. Таким чином виконується головне завдання діяльності кабінетів і лабораторій, надання допомоги студентам у більш глибокому і наочному вивченні дисциплін та формуванні наукового світогляду.

Викладачі циклової комісії постійно беруть участь у роботі виставки Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта». А за вагомий внесок в методичне забезпечення електротехнічних дисциплін та за постійну щорічну участь у виставці, викладачі Сіциліцина Наталія Володимирівна, Нікітіна Олександра Василівна, Сакун Валентина Степанівна, Синявська Валентина Матвіївна, Дубиніна Світлана Вікторівна занесені до книги пошани. Велику увагу викладачі комісії приділяють вивченню й узагальненню  передового педагогічного досвіду своїх колег. Це й сприяє поліпшенню професійного рівня викладачів та виховання студентів.

Чітке та своєчасне виконання усіх вищезазначених організаційних заходів забезпечує успіх роботи циклової комісії.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів